Dzień otwarty inwestycji na Wojszycach
25 czerwca (czwartek) w godz. 10:00-19:00 będzie możliwość obejrzenia domów szeregowych przy. ul. Oboźnej i Szarych Szeregów.
Czytaj dalej25 czerwca (czwartek) w godz. 10:00-19:00 będzie możliwość obejrzenia domów szeregowych przy. ul. Oboźnej i Szarych Szeregów.
Czytaj dalejJuż od kilku lat we Wrocławiu konsekwentnie ogranicza się częstotliwość koszenia. W ramach realizowanej kampanii #EKOszenie promowane są dobre praktyki dotyczące pielęgnacji trawników, aby chronić ich bioróżnorodność i zachować wilgoć w glebie.
Czytaj dalejTegoroczne Walne Zgromadzenie Spółdzielnie Mieszkaniowej Wrocław-Południe zostało zwołane na dzień 29 czerwca 2026 r. o godz. 17:00. Tradycyjnie już odbędzie się we Wrocławskim Centrum Kongresowym/WCK obok Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1.
Czytaj dalej31 maja w Parku Słonecznym na Gaju już po raz czwarty celebrowaliśmy święto najmłodszych mieszkańców naszych osiedli. Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe znowu połączyła siły z Radą Osiedla Gaj oraz Młodzieżowym Centrum Sportu, żeby zapewnić dzieciom dzień pełen wrażeń i atrakcji.
Czytaj dalejBudowa trzech domów szeregowych przy ul. Szarych Szeregów 33-37 szczęśliwie dobiega końca. Trwają jeszcze drobne prace wykończeniowe, jednak finalny efekt
Czytaj dalejNawet 30 tysięcy złotych grzywny można zapłacić za przechowywanie przedmiotów na klatkach schodowych. Regulują to nowe, zaostrzone przepisy dotyczące bezpieczeństwa pożarowego w budynkach wielorodzinnych.
Czytaj dalejUchwalanie przez spółdzielnie regulaminów porządku domowego jest powszechną praktyką, mającą na celu dbanie o dobre relacje sąsiedzkie, ale też o czystość, ład oraz bezpieczeństwo w budynkach i ich otoczeniu.
Czytaj dalejWprowadzenie KSeF wynika z obowiązku ustawowego. Spółdzielnia jest w tej grupie przedsiębiorstw, które do nowego, cyfrowego sposobu fakturowania przystępują już od lutego bieżącego roku.
Czytaj dalejRozmowa ze Sławomirem Chomiakiem – fizjoterapeutą, praktykiem, badaczem i dydaktykiem.
Czytaj dalejOd lutego 2026 r. mieszkańcy zapłacą blisko 6% więcej za centralne ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową.
Czytaj dalej